Order vesicare generic from india

28/03/2020
Order vesicare generic from india 5 out of 5 based on 623 ratings.
Keywords:
 • http://www.doktor-plzen.cz/how-to-buy-tizanidine-australia-discount-or
 • www.dynafond.fr
 • Cheapest generic viagra
 • Nu kopen kamagra aankoop apotheek
 • Bonuses
 • You Could Look Here
 • http://www.doktor-plzen.cz/cheap-flavoxate-uk-online
 • See This Here
 • MUDr. Mgr. Miroslava Houšková

  SOUKROMÁ PRAXE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE s.r.o.

  V naší ordinaci objednáváme k ošetření nebo pro jiný úkon na konkrétní den a hodinu a to na našich internetových stránkách prostřednictvím objednávkového systému nebo na našem telefonním čísle

  377 464 335 .

   

  Touto komfortní službou pro naše klienty se zkracuje doba čekání na vyšetření.

   

  Objednaný pacient bude mít přednost před neobjednaným pacientem - pouze v případě, že se v konkrétní čas zároveň dostaví nemocný s akutním onemocněním vyžadující neodkladné a okamžité ošetření, může se vyšetření objednaného pacienta zpozdit.

  O pořadí pacientů vždy rozhoduje lékař!

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

  Od 16.3. 2020 vzhledem k současné epidemiologické situaci, ve snaze zamezit dalšímu šíření onemocnění COVID-19 a nedostatku osobních ochranných pracovních pomůcek omezujeme provoz ordinace. Nově do odvolání ordinujeme: PO, Út, Čt, Pá: 8,00 - 11,30 St:12,00 - 15,00 hod. I mimo výše uvedenou ordinační dobu jsme k dispozici na tel.č.:377464335 nebo e-mailu: houskova@doktor-plzen.cz

  Ošetřujeme jen předem objednané pacienty.

  Pozastavuje se provádění pracovně-lékařských služeb a posudkové činnosti (řidičské a zbrojní průkazy, jiné posudky, výpisy z dokumentace atd.)

  Zastavuje se vyšetření pro potřebu posudkové služby ČSSZ (invalidní důchody, bezmocnosti apod.)

  Aktuální informace ohledně situace kolem problematiky koranoviru naleznete na níže uvedeném odkazu.

  Děkuji za pochopení.

  Více

  MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ:

   

  Prosíme všechny pacienty, kteří byli v rizikové oblasti možné nákazy virovým onemocněním COVID-19 nebo ty, kteří byli v kontaktu s lidmi pobývajících v těchto oblastech:

   

  NEVSTUPUJTE DO PROSTOR ČEKÁRNY A ORDINACE !!!

   

  Kontaktujte lékaře pouze telefonicky, sdělíme Vám další postup !!!

   

  Děkujeme

  Objednání e-Receptu přes e-mail nebo sms zprávu:

   

  Objednání e-Receptu na e-mailové adrese: houskova@doktor-plzen.cz nebo na tel. č. 377 464 335.

   

  Na žádost klienta obdrženou v elektronické podobě nebo telefonicky vystavíme e-Recept s předpisem požadovaných léků a odešleme zpět na zadaný e-mail klienta nebo sms zprávou na mobilní telefon....

  Preventivní prohlídky

  Celkové vyšetření v pravidelných dvouletých intervalech se provádí i pokud nemáte žádné zdravotní obtíže. Součástí je mimo jiné doplnění osobní anamnézy, kontrola očkování proti tetanu, fyzikální vyšetření, vč. měření krevního tlaku a tepové frekvence. Dále onkologická prevence, tj. vyšetření kůže a vyšetření per rektum.

  Více

  Pracovnělékařské služby

  Pracovnělékařské služby zahrnují vstupní, periodické a mimořádné lékařské prohlídky, očkování na žádost zaměstnavatele, školení první pomoci apod. Provádím zároveň odborné poradenství v otázkách ochrany a podpory zdraví zaměstnanců či dispenzární prohlídky u osob s hlášenou nemocí z povolání.

  Více

  Přístrojové vybavení

  Naše ordinace disponuje přístroji, díky nimž můžeme provést odběr biologického materiálu (krev, moč) a zjistit výsledek ihned v ambulanci. Měříme glykémii, CRP, INR. Provádíme i neinvazivní vyšetření pomocí elektrod přiložených na hrudník a horní a dolní končetiny - tzv. EKG nebo screening rakoviny tlustého střeva.

  Více